KURUMSAL – 0549 561 57 71

Mogaz ve Sırma Su Sancaktepe Bayii YILMAZOĞLU TİCARET profesyonel hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak siz değerli müşterilerimize kesintisiz ve sınırsız hizmet sunuyor.
Hakan Ticaret, dinamik kadrosu ve yeniliklere kolay uyum sağlayan teknolojik altyapısı ile mobil içerik ve uygulama sağlayıcısı ve taşıyıcısı olarak Sancaktepe’de sektörün seçkin şirketlerinden biridir.

Amacımız; yapılan dağıtım işinin daha profesyonelce, müşteriye daha kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini sağlamak ve verimliliğimizi arttırıp en kısa zamanda servis hizmeti vermektir. En emniyetli şekilde, müşteriyi mutlu kılan biçimde, en düşük maliyette ve yüksek etkinlikle, daha fazla LPG satarak, insanların enerji ihtiyaçlarını en güvenli ve kesintisiz olarak karşılamak suretiyle daha büyük bir mogaz’cı yaratmak için varız. Başarılı çalışmalarımız sonucunda ve her zaman sorumluluğumuzun bilincinde olarak sektörel liderliğimizi devam ettirmek, temel değerlere ve ortak hedeflere sahip olmak,değişime ayak uydurmaktansa değişim yaratmak, yasalara, çevreye, ahlaki ve insani değerlere saygı duyan örnek bir şirket kimliğini benimsemek, Mutlu Çalışan – Mutlu Müşteri dengesi içinde, herkesin parçası olmayı düşleyeceği bir kurum yaratmak tek misyonumuz… YILMAZOĞLU TİCARET
Kuruluştan geçen zaman içerisinde 5 dağıtım aracı ile müşterilerimize daha hızlı hizmet vermek için kendimizi araç ve ekipman itibarı ile dağıtım bölgesini geliştirdik. Hitap ettiğimiz bölge itibarı ile SAncaktepe merkezi ile Mahallelere ve Sokaklara hizmet vermekteyiz.
Gelişen Teknoloji ile birlikte şirketimizde kendisini, müşteriye kaliteli hizmet verebilme açısından dağıtımın bilgisayarlar üzerinden olmasını sağlamış ve bu çerçevede bir abone kayıt ve merkezde sipariş yönlendirme merkezi kurmuştur. YILMAZOĞLU TİCARET

 0549 561 57 71

TIKLAN ARA
Whatsapp